Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Italija » Bormio

Objavi novo temo  Odgovori na to temo
 Bormio « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
Špik
PrispevekObjavljeno: Sre Mar 12, 2008 8:15 pm    Naslov sporočila: Bormio Odgovori s citatom

Snemalec
Snemalec

Pridružen/-a: Pon Sep 2005 12:14
Prispevkov: 1022


Po sili razmer (odpovedana oba smuka) mi ni preostalo drugega, kot da še malo stopim na smučke s palicami v rokah namesto kamere. V zgornjem delu zelo solidna smuka, ponoči je zapadlo nekaj snega, ki je bil zgoraj shuh ves dan (najvišje pripelje nihalka na 3012m). Ludi pa bolj malo, drugače bi bili kupi. Malo sem našel tudi nezvoženega celca, kmalu pa ugotovil tudi zakaj je bil nezvožen - naravo sem zasvinjal z lepim kosom mase na smučeh... ja kaj hočemo... no vsaj kante nisem odtrgal.

Za jutri pa tudi bolj bogo kaže za super G. Spodnji del je mehak kot hudič, vremenska pa ni najbolj obetavna... Vsekakor pa bom po bo pred štartom (baje 9.30) čas za vožnjo do dve, vendar samo po progah.










_________________
Sezona 2017/18 - 30x : 3x Sölden, Killington, 3x Lake Louise, Sunshine Village, 2x St. Moritz, Španov vrh, 4x Garmisch Partenkirchen, 3x Cortina d'Ampezzo, 2x Crans Montana, 2x Kvitfjell, 2x Åre, 2x KrG, 3x Vogel, Kanin
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Špik
PrispevekObjavljeno: Sre Mar 19, 2008 8:33 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Snemalec
Snemalec

Pridružen/-a: Pon Sep 2005 12:14
Prispevkov: 1022


Še dodatek, 15. marec, ena najboljših smučarij letos.

Pa še par besed o smučišču (ki je neposredno v Bormiu, na nasprotni strani doline, nekaj km stran je tudi smučišče). Po karti sodeč ne izgleda kaj pretresljivega, in tudi sam nisem kaj preveč pričakoval. Če sem bil že tam in sem imel karto sem pa šel malo pogledat. Sem bil kar prijetno presenečen in če bi bile odprte vse proge, bi lahko brez naveličanosti na teh terenih smučal 3-4 dni zapored. Največ pove podatek o maksimalni višinski razliki iz 3000 na 1200m. Več variant za smučanje v dolino in to brez nekih položnih prečenj, poganjanj... lepe dolge proge, dosti široke. Zgornji del ob 4sedi št. 14 (1730m, 480 višinske) malo bolj položen, srednji bolj strm (4sedežnici št4. 1770m, 660 višinske in št. 10 1880/680), V srednjem in spodnjem delu pa je speljana smuk proga Stelivo, tako da o tereniih tukaj ni kaj za dodati.
Fotke pa so iz zgornjega dela...

















_________________
Sezona 2017/18 - 30x : 3x Sölden, Killington, 3x Lake Louise, Sunshine Village, 2x St. Moritz, Španov vrh, 4x Garmisch Partenkirchen, 3x Cortina d'Ampezzo, 2x Crans Montana, 2x Kvitfjell, 2x Åre, 2x KrG, 3x Vogel, Kanin
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Stran 1 od 1

Kazalo po Smucisca.net forumu » Italija » Bormio
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB